Sts Volodymyr and Olha
Facebook Page of Sts. Volodymyr and Olha Church
Switch to English Switch to Ukrainian lenguage
Українська Католицька церква Св.Володимира і Ольги в Каваджа Біч
Sts. Volodymyr & Olha Ukrainian Catholic Church in Cawaja Beach

Парохіальний ґольф-комітетЗапочаткований в 1998 р. "Ґольф-Турнір" відбувається щороку в п’ятницю перед святкуванням Храмового Празника при нашій парафії. За ініціятивою панів Ч.Боркевича, Б.Копія, Б.Матисa, А.Андрухівa, Я.Колодія і Б.Боднарукa, цей турнір є успішним способом підтримати не лише нашу парохію, але також і громаду нашої околиці. Через ці роки до комітету долучилися наступні особи: пан В.Лахманюк, пан З.Івахіві пан Д.Матис. В останні три роки турнір організовується спільно з братньою парафією Воздвиження Чесного Хреста в Бері та до комітету долучилися пані суддя Лідія Ола, пан Юрій Водославський, пані Лучія Золадек та пан Роман Плавюк.

Турнір відбувається на різних ґольфових полях у нашій околиці, з участю численних грячів. На протязі перших 10 років після гри усіх участників запрошували на подвіря нашої церкви на вечерю під шатром. Вечерю приготовляли пані Ольга Боднарук та пан Віто Монтесано зі своїми співпрацівниками, за що ми їм щиро вдячні. В останні роками прийняття після гри відбувається на місці турніру. Ми щиро вдячні нашому головному спонсорові панові Петрові Прозанському з адвокатською фірмою «Гімелфарб і Прозанський». Рівно ж щира подяка ведучим в день турніру панам Колин Вакету та Лері Ригорському.


Sts. Volodymyr & Olha Ukrainian Catholic Church in Cawaja Beach
Місцева газета "Springwater News", 13 серпня 2015р.

До цього часу турнір зібрав поважну суму фондів, - понад двісті тисяч доларів, на нашу парохію та парохію Воздвиження Чесного Хреста в Бері а також шпиталям, музею і молодіжним організаціям нашої околиці. Ми вдячні усім спонсорам та участникам, які щороку підтримують наш турнір та нашу парохію. Особлива подяка теперішним організаторам, - панам Ч.Боркевичy, Я.Колодію, Д.Матисy, З.Івахівy та Б.Боднарукy.

За комітет "Ґольф-Турніру",

Богдан Боднарук